Stavebniny Révus

Stavíme vám místo pro
život

Naše nabídka

Střechy

Střecha od nás to je záruka kvality. Provádíme kompletní realizaci zastřešení od vazby přes krytinu až po komín. Se střechami máme bohaté zkušenosti ať už jde o tašky, šablony nebo plechy. Dlouhodbě spolupracujeme s firmou BRAMAC, Planja a VELUX. Několikrát jsme se umístili na medailových pozicích na pokrývačských olympiádách a všichni montážní pracovníci jsou pravidelně proškolováni přímo výrobci střešních krytin. Jsme certifikovanou montážní firmou střešních oken VELUX.

Kompletní dodávky staveb

Působíme jako generální dodavatel staveb nebo jejich částí. Chcete základy, vyzdívky, střechu, hrubou stavbu nebo rovnou celý dům? Obraťte se na nás.

Autodoprava

Nabízíme možnost dopravy materiálu podle vašeho výběru kamkoliv. (Nabízíme autodopravu nákladním automobilem Man GL. Součástí výbavy je hydraulická ruka a dva sklopné kontejnery.

Stavební dozor

Pohlídáme realizaci vašeho stavebního projektu. Zapomeňte na nejistotu spojenou s průběhem prací. Jsme nositeli certifikátu, který nám dovoluje udělat všechnu práci za vás.

Projektování jednoduchých staveb

Kromě samotných stavebních prací jsme schopni váš projekt přivést na svět. Naprojektujeme vám menší stavby podle vašich představ. Zahradní altánky, garáže, kůlny nemusí být všechny stejné. Na naprojektovanou stavbu za vás Vyřídíme i stavební povolení.

Domácí solární elektrárny

Staňte se nezávislejšími. V případě solárních elektráren se nejedná pouze o moderní ekologický trend, ale její pořízení je také ekonomicky velmi výhodné. Jsme autorizovanou montážní firmou zavedené značky solárních elektráren Aeko.