Stavebniny Révus

Stavíme vám místo pro
život

O nás

Naše firma vznikla v roce 1992 a zpočátku jsme se věnovali především pozemním stavbám v těsném sousedství. Mimo okres Ústí nad Orlicí, jsme tehdy ještě nebyli známí. Realizovali jsme rodinné či bytové domy na klíč a také specializované zakázky, mezi které zajisté patří rekonstrukce fasády barokního kostela v nedalekých Štítech.

S nástupem firmy Bramac na český trh jsme se zaměřilli na provádění staveb střech právě za užití této kvalitní krytiny. Jedinečnou kvalitou provedení jsem se dostali mezi nejlepší motážní firmy, o čemž vypovídá i nejedno medailové umístění na pokrývačských olympiádách. Psal se rok 1996, když jsme do Česka zavedli zcela novou technologii provádění betonových potěrů z ušlechtílých cementových směsí. Největší výhodou této metody je, že díky vysoké kvalitě materiálu není potřeba tzv. "mazaniny" armovat - tedy nijak vystužovat. Nebyl pro nás problém takto provést ročně až 100 000 m2 podlah ročně, takto jsme fungovali a fungujeme dodnes jako subdodavatelé pro velké firmy, jakými jsou například Skanska a.s., BAK a.s., Metrostav a.s. a další. Ani v současné době tuto technologii nepoužívá žádná jiná firma v ČR.

V nedávné době jsme se coby firma transformovali. Zaměřili jsme se především na projekty v rámci Východních Čech, realizujeme stavby občanské výstavby rodinných domů či jejich ucelených částí, realizujeme také ucelé části staveb a speciální zakázky. Zajišťujeme i provádění stavebního dozoru, poradenskou a jednoduchou projekční činnost. Zprostředkováváme také prodej stavebního materiálu, stejně jako půjčení stavebních strojů a nářadí.